Posts Tab Архів - ComboPay
ГоловнаPosts Tab

ComboPay бездротовий, легкий, компактний, з витривалою батареєю та автономним інтернетом WiFi або 4G – мрія для кур’єрів та вуличної торгівлі або торгівлі в залі. Водночас, на оригінальному стенді чи з власною док станцією він виглядатиме сучасно та стильно у інтер’єрі магазину чи салону. А користуватися ним в такій конфігурації можна взагалі 24/7.

Суму можна ввести на самому терміналі. Для управління не потрібно витрачатися ні на смартфон, ні на касу чи пк. Але, якщо каса, пк, POS-система чи інше обладнання у вас уже є, то сума підтягнеться терміналом автоматично*, отже ви зекономите час на розрахунку клієнта.

Сьогодні до вас завітає студентка і заплатить телефоном, завтра – бізнесмен з чіпованою Gold карткою, а післязавтра – пенсіонерка з карткою, на якій лише магнітна стрічка. І ви розрахуєте кожного, бо у вас ComboPay. А через місяць ви зробите програму лояльності і будете видавати бонусні картки. І це теж Ок, коли у вас ComboPay, адже […]

Друковані – можна оснастити «рідним» принтером-насадкою. QR код – генерується з інформації в чеку та виводиться на дисплей. Електронні – можна надіслати клієнтові на email чи в мессенджер. З картками лояльності можна автоматизувати надсилання без необхідності вводити адресу. Із ComboPay ви зможете догодити як консерватору, так і борцю за екологію.

Дякуємо за заявку.

Наш менеджер зв'яжеться з вами в найближчий час!